Zásady ochrany osobních údajů

Tento dokument definuje Zásady ochrany osobních údajů na webové stránce www.euro-ekol.cz (dále jen: Webová stránka). Zprávcem Webové stránky je firma Euro-Ekol CZ s.r.o. Dukelská 809 Lyžbice ,739 61 Třinec, Česká republika www.euro-ekol.cz zapsána do registru Spisová značka 65567 C, Krajský soud v Ostravě.

Vyjádřením souhlasu se zpracováním osobních údajů souhlasíte s jejich zpracováním za účelem prezentování obchodní nabídky prostřednictvím telefonického, e-mailového kontaktu nebo realizace služby poskytované společností Euro-Ekol CZ, s.r.o.

Poskytnutí údajů je dobrovolné. Základem zpracování údajů je Váš souhlas a máte právo svůj souhlas kdykoli odvolat. Osobní údaje budou zpracovány pouze za účelem prezentace obchodní nabídky nebo poskytnutí služby.

Máte právo požadovat od správce přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení zpracování, jakož i právo podat stížnost Kontrolnímu úřadu.

V případě jakýchkoli otázek týkajících se zpracování osobních údajů se obraťte na Euro-Ekol CZ s.r.o. Dukelská 809 Lyžbice ,739 61 Třinec, Česká republika nebo e-mailem: info@euro-ekol.cz

Přejít nahoru