Modernizace automyčky

Modernizace automyčky se vyplatí!

Díky modernizaci získá vaše automyčka nový atraktivní vzhled a nové funkce, které přilákají více zákazníků.
Modernizace vám také umožní snížit provozní náklady automyčky, a tím zvýšit vaše příjmy!

Upoutejte pozornost zákazníků!

Nový design přístřešku pomůže upoutat pozornost zákazníků a povzbudí je k využívání služeb automyčky. Námi nabízené přístřešky se vyznačují originálním efektním designem, funkčností a kvalitou zpracování. Přístřešky jsou navíc vybaveny informačními a reklamními bannery a barevně sladěným RGB LED osvětlením, které zajišťuje v automyčce výbornou viditelnost i po setmění.

Obohaťte nabídku a komfort používání automyčky!

Vaši zákazníci ocení komfort používání automyčky a pohodlnost platby. Rádi využijí také doplňkové funkce, které jim nabízíte. Díky tomu budou častěji navštěvovat vaši automyčku a navíc ji začnou doporučovat svým známým. Modernizace automyčky je skvělou příležitostí, jak obohatit vaši automyčku o další vybavení, jako například:

  • bezkontaktní platby
  • směnárna
  • systém výdeje zůstatku
  • kompresor
  • vysavač
  • EURO-DRY – automatický stroj se syntetickou jelenicí

Snižte provozní náklady!

Námi navržená řešení sníží měsíční provozní náklady vaší automyčy a zároveň zvýší její zisk. Instalujeme tepelná čerpadla, která jsou schopna snížit účty za plyn nebo topný olej na minimum. Inovativní systém rekuperace odpadní vody vznikající při procesu reverzní osmózy umožňuje úsporu vody až o 35 %. Technologie mytí na bázi tekuté chemie může pracovat bez teplé vody po většinu měsíců roku, čímž se výrazně snižují náklady na energii. Vodu pro tekutou chemii není třeba ohřívat na 60 °C na rozdíl od mytí mikropráškem.

Máte zájem o modernizaci automyčky?

Poskytněte svým zákazníkům nejvyšší kvalitu mytí!

Modernizace automyčky zajistí vašim zákazníkům nejvyšší kvalitu a efektivitu mytí. Námi instalovaný systém využívá pro všechny mycí programy změkčenou vodu, díky čemuž na karoserii auta nevznikají žádné fleky.

Mytí pěnou

Oplachování

Voskování

Leštící oplach

Doplňkové umývací programy

Široká škála inovativních a mimořádně účinných mycích programů, které nabízíme, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a odliší vaši automyčku od konkurence.

Disky/hmyz

Mytí kartáčem

Turbo kartáč

Turbo pěna

Přejít nahoru