Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo pro bezkontakní automyčku

Tepelné čerpadlo je v posledních letech mimořádně oblíbené zařízení, které se běžně používá k vytápění domácností, kanceláří a průmyslových objektů. Toto zařízení generuje tepelnou energii v množství, které je mnohonásobně větší než množství elektřiny, kterou spotřebuje. Díky tomu je námi instalován topný systém na bázi tepelného čerpadla v automyčkách dokonalým řešením v dobách vysokých cen energií, které navíc zajišťuje optimální kombinaci hospodárnosti a ekologie. Nabízíme tepelná čerpadla o výkonu 10 až 35 kW a vyrovnávací nádrže na vodu o objemu 500 až 1000 litrů, díky čemuž jsme schopni přizpůsobit parametry našeho systému autoumývárnám jakékoli velikosti, nejen do nově vybudovaných ale i do již existujících.


Ovládací software

Tepelné čerpadlo použité v našich systémech je rozšířeno o námi vyvinutý řídicí software speciálně vyvinutý pro bezkontaktní automyčky, který umožňuje plnou kontrolu nad provozem čerpadla, což nás rozhodně odlišuje od jiných řešení dostupných na trhu. Standardní, nikoli rozsáhlé aplikace nedávají investorovi možnost přesně analyzovat účinnost tepelného čerpadla. Díky našemu řešení má investor přehled o každém provozním parametru tepelného čerpadla instalovaného v automyčce. Díky našim 27letým zkušenostem software, který jsme vyvinuli, dokonale přizpůsobuje tepelné čerpadlo charakteristikám práce v automyčce – pokročilým způsobem řídí podlahové topení, minimalizuje energeticky náročný nepřetržitý režim a snižuje spotřebu energie.

Rádi vám poradíme!

Zavolejte nám nebo napište a my vám poradíme, jak vám námi instalovaná tepelná čerpadla pomohou snížit náklady a zvýšit váš zisk z vaší automyčky.

tel. +420 604 544 427, +421 911 333 786
predaj@euro-ekol.cz

Přejít nahoru